fbpx
KurioziteteLajme

Me strece veshur dhe linja trupore perfekte/ Ja si duket Soni Malaj pasi mbaron nje dite ne palester

Me strece veshur dhe linja trupore perfekte/ Ja si duket Soni Malaj pasi mbaron nje dite ne palester
Soni Malaj eshte nje prej femrave me te pelqyera per publikun shqiptar dhe ka me mijera fansa te cilet e duan dhe e mbeshtesin ate pa mase ne rrjetet sociale. Kengetarja e njohur poston shpeshhere foto nga perditshmeria e saj me miqte dhe te afermit.


Soni Malaj ka nje jete private shume intensive pasi shpenzon shume kohe me familjen e saj si dhe ne palester.
Kengetarja ka nje vajze nga martesa me ish bashkeshortin e saj balerin me te cilin eshte ndare per shkaqe mosperputhje karakteri, pak vite pas dasmes se tyre te madhe.
Kengetarja e famshme nuk poston foto me te bijen ne Instagram por mundohet ti ruaje asaj privatesine qe duhet te kete nje femije.
Persa i perket statusit te saj ende nuk e dime nese ajo eshte e dashuruar me dike pasi Soni eshte shume e rezervuar per jeten e saj private, aq sa edhe neper intervista nuk shfaqet me shpesh.


Ajo qe ne veme re nga kengetarja eshte se ajo shpenzone ore te tera ne palester pa u lodhur, duke e frekuentuar kete ambjent per vite me radhe. Kengetarja ka arritur rezultate perfekte qe cdo femer do te deshironte qe ti kishte dhe kjo vetem fale mundit qe ajo ka shpenzuar ne palester.
Muskujt e saj te barkut mund ti vini re edhe shume larg pasi kengetarja mban nje regjim shume strikt ushqimor. Gjithashtu oret qe ajo shpenzon ne palester jane shume intensive saqe dyshojme se kengetarja shpenzon me shume ore ne palester se sa ne studjo regjistrimi kengesh.
Strecet qe kengetarja mban veshur i nxjerrin ne pah kofshet e saj perfekte me muskuj dhe vithet e ngritura ashtu si cdo femer i enderron ti kete. Pra me shume pune dhe perpjekje cdo kush prej nesh mund te arrije ate qe deshiron dhe jo vetem nje trup perfekt por gjithcka te mundshme.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button