fbpx
Show-Biz

Me bikini, motrat Kardashian shijojnë diellin dhe provokojnë fansat (Foto)

Motrat Kardashian kanë provokuar fansat e tyre në rrjetet sociale, me foto nga pishina, ku të veshura me bikini, kanë dalë të marrin rrezet e para të pranverës.

Kim, Khloe, Kendall dhe Kylie, të mbledhura pranë pishinës, si gjithmonë, nuk kalojnë pa marrë vëmendje, duke u shquar për provokimet.


Kohët e fundit, familja e tyre ka qenë nën presionin e medias. Si fillim me divorcin e Kim, brandi i Kendall për tekilën që u kritikua dhe Kylie për bamirësinë që nisi për shokun e saj. Por, Kardashianët nuk mendojnë gjatë, mjafton një dalje provokuese dhe gjërat ndryshojnë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button