fbpx
KurioziteteLajme

Lulzim Basha miting në Durrës, qindra simpatizantë të PD mbushin sheshin, dalin mbi çatitë e shtëpive

Lulzim Basha miting në Durrës, qindra simpatizantë të PD mbushin sheshin, dalin mbi çatitë e shtëpive

Kreu i PD Lulzim Basha ka zhvilluar paraditen e sotme një miting me qindra simpatizantë të PD në Durrës, të cilëve u ka premtuar ndryshim pas 25 prillit.

Nga pamjet filmike që shpërndan vetë Partia Demokrtaike dhe Lulzim Basha, shihet se sheshi ku flet kryedemokrati është mbushur nga simpatizantët, madje disa prej tyre kanë dalë në shkallë apo dhe mbi çatitë e shtëpive rrotull për të dëgjuar.

Ajo që bie në sy është shkelja flagrante e masave anti-covid, ku për distancë dhe maska nuk bëhet fjalë. Kjo situatë është reflektuar edhe në takimet e tjera që kreu i PD ka zhvilluar në qytetet e vendit.

blob:https://www.facebook.com/b8a515dd-90a5-41d1-af2c-93307069ab09

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button