fbpx
Show-Biz

Loredana Zefi vjen për herë të parë me këngë në gjuhën shqipe

Ajo prej vitesh jeton dhe vepron mes Zvicrës e Gjermanisë dhe thuajse të gjitha projektet deri më tani i ka publikuar në gjuhën gjermane.

Fjala është për reperen Loredana Zefi, e cila vazhdon të jetë shumë e kërkuar edhe në tregun muzikor shqiptar.

Artistja, e cila shquhet për vokalin e veçantë, këtë herë do të vjen me një këngë tërësisht në shqip.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi të shpërndarë me fansat në InstaStory, të cilin fillimisht e publikoi në TikTok.
“Nëse don don don, baby hajde me mu”, thotë në një pjesë të prezantuar nga projekti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @mtvks


Duket se mezi po pritet nga fansat që ka në trojet shqiptare, reagimet e të cilëve ishin shumë pozitivë.Loredana po ashtu ka nisur punën edhe për një album të ri në bashkëpunim me partnerin e saj, Mozzik, me të cilin është ribashkuar sërish.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button