fbpx
Show-Biz

Lil Wayne blen rezidencën prej 15,4 milionë dollarësh, afër asaj të Kylie Jenner

Rep-artisti i njohur, Lil Wayne, duket të ketë bërë blerje me shumë të majme.

Sipas raportimeve, thuhet se ai ka blerë një rezidencë prej 15.4 milionë dollarësh në Hidden Hills, shkruan Daily Mail.

Shtëpia e reperit me 12,135 metra katrorë është afër asaj të Kylie Jenner

Pasuria e shtëpisë është me mbi tre hektarë dhe ka të gjitha tiparet që dikush mund të imagjinojë.

Brendësia është rinovuar rishtazi dhe ka një plan të hapur me shumë dritë natyrore.

Karakteristikat e tjera të brendshme përfshijnë një ekran me verë në frigorifer, një teatër në shtëpi dhe më shumë se një dhomë për argëtim.

Vendi u rendit fillimisht për 15.75 milionë dollarë, kështu që krijuesi i hitit “Lollipop” e mori atë për çmim më të ulët.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button