fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Lajm i fundit/Tragjike në Lushnje, makina del nga rruga, dy të vdekur

Tragjike në Lushnje, makina del nga rruga, dy të vdekur
Tragjike në Lushnje. Një makinë ka dalë nga rruga në aksin rrugor Lushnjë-Krutje dhe për pasojë kanë ndërruar jetë shoferi dhe pasagjeri. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në fshatin “Gurrëz e vogël” rreth orës 18:30
“Lushnjë, Informacion paraprak, Sot rreth orës 18:30, në aksin rrugor Lushnjë-Krutje, në fshatin “Gurrëz e vogël”, automjeti tip “Reno “, ka dalë nga rruga, ku për pasojë janë dëmtuar dhe kanë ndërruar jetë drejtuesi dhe pasagjeri në mjet.
Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimave dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes”, njofton policia./mv.abcnews.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button