fbpx
KosovaLajme

Ky Është 2 Vjeçari Kosovar Që Vdiq Pasi U Rrëzua Nga Shkallët E Shtëpisë (FOTO)

Një 2-vjeçar ka vdekur sot pasi është rrëzuar nga shkallët e shtëpisë së tij në Klinë.Lajmin e ka konfirmuar Polícia rajonale në Pejë, si dhe kanë njoftuar se fëmija është dërguar në spital pa shenja jete. “Po, një fëmijë 2-vjeçar ka vdekur sot si pasojë e rrëzimit në shkallët e shtëpisë.

Fëmija është dërguar në spital pa shenja jete. Këo janë informacionet e para. Në konsultim me prokurorin do të ndërmerren veprimet tjera”, thuhet në përgjigjen e policisë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button