fbpx
LajmeSport

Kuqezinjtë humbin terren! Anglia shënon golin e dytë

Anglia ka shënuar golin e dytë portën e kuqezinjve. Në minutën e 63 Anglia shënon dhe golin e dytë me anë të Mason Mount, pas një asisti nga Kane.

Goli i parë është shënuar në minutën e 38 nga Kane. Pas harkimit nga e majta, duke e çuar topin në cepin e portës. Në tentativën e parë, kapiteni i “3 luanëve” gjen rrugën e rrjetës

Trajneri i Anglisë ka hedhur në fushë formacionin më të mirë të mundshëm që ka në dispozicion, duke i besuar sulmin treshes, Stërling, Maunt dhe Kejn.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button