fbpx
Politika

Kujt do ja japë votën? Artan Hoxhës i kthehet ashpër Blendi Fevziu: “Turp të kesh”

Na ndajnë vetëm 12 ditë nga zgjedhjet e 25 prillit dhe gara mes partive po bëhet çdo ditë e më e fortë. Fushatat elektorale po zgjerohen ndërkohë ambasadorët e huaj apo kushdo tjetër po u kërkojnë shqiptarëve të drejtën e votës.

I ftuar në “Opinion” me Blendi Fevziun, gazetari investigativ Artan Hoxha ka bërë deklaratën shokuese që ka tërhequr vëmendjen e moderatorit. Hoxha u shpreh se më 25 prill nuk ka ndërmend të votojë.

Ai theksoi se ka 25 vite që nuk ka votuar dhe duket se nuk ka ndërmend ta ndryshojë këtë vendim. Kësaj përgjigjeje, Feviziu i është kthyer me një ‘turp të kesh

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button