fbpx
KurioziteteLajme

Krimi i tmerrshëm/ 28-vjeçarja që u masakrua nga burri, ishte 6-javëshe shtatzënë

Krimi i tmerrshëm/ 28-vjeçarja që u masakrua nga burri, ishte 6-javëshe shtatzënë

Zbardhen detaje tronditëse nga vrasja e 28-vjeçares Irvana Medinaj (Hyka) nga bashkëshorti i saj, mbrëmjen e kaluar në Fier.

28 vjeçe, nënë e dy fëmijëve të mitur, ndërsa autor për këtë krim në familje është shpallur bashkëshorti i saj Demokrat Medinaj, 29 vjeç.

Ajo që e bën edhe më të rëndë këtë krim është fakti se e reja ishte 6 javëshe shtatzënë.

Sipas burimeve, autori e ka qëlluar 31 herë me thikë të renë duke e lënë të vdekur në vend dhe më pas u arratis.

Krimi ndodhi në prani edhe të familjarëve të tjerë, e ndërsa ata janë munduar t’i vijnë në ndihmë gruas së re, plaga e thikës ka qenë fatale.

 

g.kosovari

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button