fbpx
BotaKurioziteteLajme

Kishte kursyer një jetë të tërë,Shka tërron makinën që bleu 400 milionë lekë për 5 orë dhe i m err je tën një personi

Kishte kursyer një jetë të tërë,Shka tërron makinën që bleu 400 milionë lekë për 5 orë dhe i m err je tën një personi

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Gjermania. Si bëhet e ditur një burrë që kishte pritur dy vite për të blerë makinën e ëndërrave dhe e ka prishur atë për gati 5 orë.

Ai bleu një makinë Ferrari 360 mijë euro, gati 400 milionë lekë dhe e prishi gjatë kohës që po kthehej në shtëpi në Berlin.

Burri 43 vjeç nga Baden-Württemberg humbi kontrollin dhe e nxorri atë nga rruga. Si bëhet e ditur ai e kishte lënë makinën me goma vere dhe ato kishin rrëshqitur në rrugë.

Për fat të mirë, 43-vjeçari nuk ishte i dë m tuar, por personi që udhëtonte me të ka humbur jetën.

Burimi: Bild/ Marrë nga Revista Ora.

 

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button