fbpx
aktoretBotaKurioziteteLajme

Këto janë binjaket më sexy në botë! Çfarë i lidh me shqiptarin e famshëm? (FOTO)

Këto janë binjaket më sexy në botë! Çfarë i lidh me shqiptarin e famshëm? (FOTO)

Ato janë në listën e binjakeve më tërheqëse dhe ngjashmëria e tyre është e frikshme. Por çfarë i lidh me shqiptarin e famshëm..?

Ato janë në listën e binjakeve më tërheqëse dhe ngjashmëria e tyre është ‘e frikshme’. Bëhet fjalë për binjaket Badura me origjinë nga Emiratet e Bashkuara. Motrat sexy Klaudia dhe Laura kanë jetën e tyre mes Londrës dhe Dudait dhe janë ndër më të ndjekurat në Instagram.

 

Ato spikatin për jetën luksoze që bëjnë si dhe janë frymëzuese për shumë femra për mënyrën se si vishen dhe grimohen.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button