fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

“Isha xheIoze për pųthjen me Sarën”, Antonela bën kërkesën e papritur për Atdheun

“Isha xheIoze për pųthjen me Sarën”, Antonela bën kërkesën e papritur për Atdheun

Atdheu është rikthyer në Për’puthen për një përballje me Antonelën, me të cilën pati një përplasje pasi zbuloi se kishin një puthje jashtë programit.

Atdheu tha se e bëri publike pas akuzave që i bënte Antonela në studio ndërsa ajo i tha se ishin të nxitura nga puthja me Sarën. Në përfundim të sqarimit, Antonela kërkoi që të rikthehej Atdheu në program ndërsa pritet të merret një vendim.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Atdheu: Edhe deklaratën kur e bëra, e dija që do dal i pabesë dhe legen, por krenaria u lodh nga ofendimet e tua si në prapaskenë, si në skenë. Dhe kur isha me Covid, më shajte në studio dhe nuk më le i qetë të kthehesha. Ajo më acaroi mua.

Antonela: Normal që e kam thënë se isha xheloze se ishe puthur me Sarën.

Atdheu: Pse e mbajte?

Antonela: Pse nuk e dalloje ti?

Atdheu: Jo.

Antonela: Të lutem.

Atdheu: Pse nuk e the publikisht?

Antonela: Prisja ta thoja në takim.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

“Po më vjen keq se s’doja të dilja ashtu. Më kanë ngelur ca gjëra peng, më ngeli peng që nuk e bëra një takim me ty,” tha Atdheu.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button