fbpx
BotaKurioziteteLajme

I lë të gjithë pa fjalë/ Burri shko në dasëm me gjashtë gra shtatzëna: ‘Asnjë hile,janë të gjithë fëmijët e mi’ (foto)

Kjo ngjarje në Nigeri i ka lënë të gjithë pa fjalë kur një burrë shkoi në dasëm me gjashtë gra shtatzëna.

Ai u shpreh se të gjithë fëmijët që ato po prisnin janë të tijët.

Mike Eze-Nëalie Nëogu mori vëmendjen e të gjithëve, dhe foto u bë virale.

“Asnjë hile, ne thjeshtë po jetojmë jetën tonë më të mirë”, ka thënë ai.

Eze-Nëalie Nëogu është i njohur si një donzhuan në Nigeri, ndërsa është treguar gjithnjë i hapur për m.arrë.dh.ën.iet e tij me femrat, edhe pse ka deklaruar se do të martohet vitin që vjen.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button