fbpx
LajmeShendetesi

I infektuar me Covid-19, përkeqësohet gjendja e kandidatit të PS-së, dërgohet me helikopter në Tiranë

Kandidati për deputet i Partisë Socialiste në zonën e Dibrës, Melaim Damzi është dërguar me urgjencë në spitalin Covid në Tiranë.

Gjendja e mjekut Damzi është përkeqësuar pasi ky i fundit u infektua me koronavirus ditë më parë.

Damzi po trajtohej në spitalin e Peshkopisë, por tashmë është transferuar në Tiranë pasi gjendja e tij nuk është aspak e mirë.

Milaim Damzi është një nga kandidatët e Partisë Socialiste në Dibër së bashku me Lavdim Krrashi, Aurora Mara, Dionis Ymeri, Spartak Koltraka dhe Anisa Gjika.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button