fbpx
BotaKurioziteteLajme

Historia e shqiptarit që ka Habitur rrjetet sociaIe, a ja vIen të Ie gruan për rusen e pasur

 

Një histori e një shqiptari e publikuar në rrjetet sociale ka tron ditur përdoruesit e Facebook.

 

Shqiptari i ka shkruar faqes tonë dhe ka treguar historinë e tij, kurse në vetëm pak minuta janë gjeneruar me mijëra komente.

 

“Përshëndetje stafi! Jam 33 vjeç i martuar kam 1 çun, para 3 vitesh jam njoh me një ruse në Itali.

 

Tani jetoj në Shqipëri, e kam marr dhe gjatë veres rusen në Shqipëri, ka rënë në dashuri me mua, është shumë e bukur+dhe e pasur më ka kërkuar që të jetojmë bashkë dhe më ka thënë që do kujdeset për djaIin tim për arsyen që më do shumë.

 

1 pyetje kisha unë – a ja vlen të lësh një fshatare nga Shqipëria dhe të jetosh me këtë rusen e bukur dhe të pasur?”, thuhet në mesazhin e publikuar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button