fbpx
BotaKurioziteteLajme

Habit nëna, ma lypin çuna që janë të  një moshe me vajzës time të fle me ta..Duket si vajzë e re edhe pse ka katër fëmijë,

Habit nëna, ma lypin çuna që janë të  një moshe me vajzës time të fle me ta..Duket si vajzë e re edhe pse ka katër fëmijë,

Nëna e katër fëmijëve, Jennifer McKenzie, nga Bedfordshire i Britanisë së Madhe është shprehur se të gjithë habiten kur mësojnë se ka një fëmijë 18 vjeç.

Jennifer ka zbuluar se njerëzit mendojnë se ajo është motra e vajzës së saj adoleshente. Madje 38-vjeçares i është dashur të bllokojë në rrjete sociale shoqërinë e së bijës, që kërkonin të bisedonin me të.

Jennifer është nëna e Morgan, Sinead, Maya dhe Flynn, përkatësisht 18, 15, 8 dhe 7 vjeç. Jennifer e konsideron veten një mami “cool” dhe ka treguar se e ngac mojnë djemtë shumë më të vegjël në moshë se ajo.

“Ndonjëherë njerëzit më ngatërrojnë për 28-vjeçare. Kur dal me dy vajzat e mia të mëdha njerëzit thonë: ‘a është motra jote?’”, ka rrëfyer 38-vjeçarja për “Fabulous”.

Jennifer, e cila jeton vetëm me 4 fëmijët e saj, është në një lidh je dashurie. Ndërkohë kreditit për një bukuri dhe fytyrë pa rru dha ia jep ushqyerjes në mënyrë të shëndetshme, jogës dhe shëtitjeve me kalë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button