fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Grushta, shkelma dhe gur kokës, tre të rinj tek “Astiri” rrahin brutalisht motoristin

Grushta, shkelma dhe gur kokës, tre të rinj tek “Astiri” rrahin brutalisht motoristin

Një përleshje masive është shënuar ditën e djeshme në zonën e Astirit. Një motorrist është dhunuar brutalisht nga tre të rinj. Pamjet janë vërtet të rënda, ku motorristi shihet i gjakosur në fytyrë, pasi ka marrë goditje me mjete të forta. Ende nuk dihet arsyeja e sherrit. Gjithashtu nuk ka informacion nëse polica ka ndërhyrë në ngjarje duke bërë të mundur arrestimin e personave të përfshirë që dhunojnë hapur motorristin.

Një dëshmitar nga vendngjarja shkruan:

Pershendetje joq, sherr i madh, dhunohet nje motorrist. Ngjarja tek zona e Astirit. Flm

blob:https://www.facebook.com/0cf606e0-524b-45e3-9340-82d2126bc532

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button