fbpx
KurioziteteLajme

Grabitet argjendaria në Gjirokastër, autorët e maskuar kërcënojnë me armë shitësin

Grabitet argjendaria në Gjirokastër, autorët e maskuar kërcënojnë me armë shitësi

Një grabitje ka ndodhur këtë pasdite në Gjirokastër. Mësohet se është grabitur një argjendari në lagjen “18 Shtatori. Nga të dhënat e para bëhet e ditur se autorët kanë qenë të maskuar dhe të armatosur në momentin që kanë kryer grabitjen.
Ndërkohë, nuk dihet ende vlera e sendeve të grabitura.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button