fbpx
KurioziteteLajme

Gjendet i pajetë 50 vjeçari në Vorë (Detajet)

Gjendet i pajetë 50 vjeçari në Vorë (Detajet)

Policia e Tiranës ka njoftuar ditën e sotme se ka gjetur një person të pajetë në një pallat të braktisur në Vorë. Sipas Policisë, bëhet fjalë për shtetasin me inicialet T.K., 50 vjec, i cili ishte larguar nga banesa e tij në datë 19.03.2021

Njoftimi: Tiranë/Informacion paraprak Më datë 22.03.2021, rreth orës 15:50, në rrugën “Demokracia”, në Vorë,​ në një pallat të braktisur, është gjetur i vetëvarur shtetasi T. K., 50 vjeç,i cili ishte larguar nga banesa më datë 19.03.2021.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja d hune. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button