fbpx
Kuriozitete

Gazetares i ndodh e papritura gjate transmetimit direkt, qeni i vjen me vrap i merr mikrofonin (Video)

Një qenush i gu xim shëm i ka marrë mikrofonin shumëngjyrësh një gazetareje që po jepte direkt lajmet e motit, dhe është l argu ar bashkë me të.

Gazetarja ruse Nadezhda Serezhkina sapo kishte nisur raportimin e saj për ngrohjen e motit në Moskë kur u nd ërp re papritur nga qeni miqësor që mori me dhëmbë mikrofonin për të luajtur dhe u l argua bashkë me të.

Ju Ftojm Te Ndiqni Videon Ketu

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button