fbpx
KurioziteteLajmePolitika

Gati fletët e votimit për 6 qarqe, mbërrijnë sot në Shqipëri             

Gati fletët e votimit për 6 qarqe, mbërrijnë sot në Shqipëri             

Kreu i KQZ, Ilirjan Celibashi ka lajmëruar se kompania sllovene Cetis ka përfunduar printimin dhe paketimin e fletëve të votimit për 6 qarqe.

 

Ai thotë se saktësisht sot vijnë fletët e votimit për qarqet Vlorë, Korçë, Berat, Gjirokastër, Elbasan dhe Fier.

 

Priten fletët e votimit edhe për 6 qarqet e tjera në të cilat do të votojnë më 25 prill qytetarët e Shqipërisë.

 

“Ka përfunduar printimi dhe paketimi i fletëve të votimit për qarqet Vlorë, Korçë, Berat, Gjirokastër, Elbasan & Fier dhe mbërrijnë në Shqipëri brenda ditës së sotme. Fletët e Votimit po printohen nga kompania sllovene Cetis”, shkruan Celibashi.

 

 

 

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button