fbpx
BotaKurioziteteLajme

FOTO-LAJM/ Taksia aksident me motorin e picerisë tek ‘Rruga e Durrësit’ Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në “Rrugën e Durrësit”, në Tiranë. 

FOTO-LAJM/ Taksia aksident me motorin e picerisë tek ‘Rruga e Durrësit’
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në “Rrugën e Durrësit”, në Tiranë.

Sikurse shihet edhe nga fotot e siguruara nga “Panorama” në aksident janë përfshirë një motor që shpërndan pica dhe një taksi.

Nuk dihet nëse ka të plagosur, por duket se dëmet materiale janë të konsiderueshme.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button