fbpx
Lajme

FOTO/ Kush është administratori i ‘’Masabi Fruits’’, pritet të merret në pyetje nga Policia për 140 kg kokainë në Durrës

FOTO/ Kush është administratori i ‘’Masabi Fruits’’, pritet të merret në pyetje nga Policia për 140 kg kokainë në Durrës0

Publikohet fotoja e administratorit të ‘’Masabi Fruits’’, Erjon Peti, të cilit iu gjetën 140kg kokainë në kontenierin e porositur me banane nga Ekuadori.
Pikërisht ky konteiner do zbarkonte tek firma e tyre në Ekuador, por Peti për News24 tha se është i pambrojtur ndërsa ortaku i tij, që e ka dhe djalë daje, Klajdi Xibarku po merret në pyetje nga Policia pasi u thirr për të tërhequr konteinerin.
Edhe Peti pritet së shpejti të thirret nga Policia për t’u marrë në pyetje.Burimi/BW

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button