fbpx
aktoretShow-Biz

(FOTO) E kuruar deri në detaje, Xhensila merr vëmendjen e të gjithëve

Xhensila Myrtezaj është një nga femrat më të komentuara dhe më të pëlqyera në showbizzin shqiptar. Ajo ka qenë mjaft aktive kohët e fundit në rrjete sociale dhe ka ndarë me ndjekësit fotografi të ndryshme të saj por edhe të familjes.
Së fundmi ka marrë vëmendjen me pamjet e fundit që ka ndarë në ‘Instagram’, ku shfaqet mjaft në formë dhe si gjithmonë, e kuruar deri në detaje.
Xhensila shihet e shtrirë në mes lulesh, teksa vuri në fokus tiparet perfekte. “Bota buzëqesh në lule”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button