fbpx
KurioziteteLajme

Formula perfekte per nje jete te gjate dhe pa sem undje. Ja receta se si ta pergatitni

Formula perfekte per nje jete te gjate dhe pa sem undje. Ja receta se si ta pergatitni

Formula perfekte për një jetë të gjatë. Një lëng që do të jetë një kontribut për t’ju lejuar të gëzoni më shumë nga jeta.

Përbërësit:

–Lëngu e 1/2 limoni

– 4 karrota

– 1 rrënjë xhenxhefil (2 cm)

– 3 mollë

Përgatitja e këtij lëngu është jashtëzakonisht e lehtë.

Thjesht pas larjes vendosini përbërësit në blender deri në marrjen e një mase të trashë. Pijeni në mëngjes herë

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button