fbpx
BotaKurioziteteLajmeShow-Biz

Elsa Lila na habit me pamjen e saj, foto pa make up…!!

Elsa Lila na habit me pamjen e saj, foto pa make up…!!

Edhe pse kanë kaluar dy dekada që kur Elsa Lila doli për herë të parë në skenë me këngën ‘Pyes lotin’ në vitin 1996, ajo edhe sot ka mbetur pothuajse e njëjta.

Nënë e një vajze që quhet Evita, Elsa i ka lënë të 35-at dhe ka shumë vite përvojë, e megjithatë vazhdon të zgjedhë të jetë natyrale, pa make up.

Ndryshe nga shumë artiste të tjera, Elsa ruan një profil të ulët për sa i përket ndarjes së momenteve të jetës personale në rrjetet sociale.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button