fbpx
AktualitetLajme

E rëndë në Tiranë, 30-vjeçari gjendet i pajetë në rrugë

Një 30 vjeçar është gjendur i pajetë në Tiranë në rrugën “Benjamin Kruta”.

Viktima është ende i pa identifikuar ndërsa nga kqyrja e parë nuk ka shenja dhune sipërfaqësore.

Policia beri te ditur se eshte ne pritje te aktit te ekspertimit të mjeko ligjorit për të përcaktuar shkakun e vdekjes, ku paraprakisht dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrale, si dhe po punohet për saktësimin e gjeneraliteteve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button