fbpx
Politika

E quajti “Skënderbe”, Rama i kthen lavdet Elisa Spiropalit: Mamica e qeverisë

Deklarata e ministres Elisa Spiropali se kryeministri Rama është “Skëndërbe”, ka bërë dhe vazhdon të bëjë namin në rrjetet sociale.

Por kryeministri Rama ia ka kthyer nderin sot, duke e quajtur Spiropalin “Mamica”, në lidhje me rolin e saj në qeverinë Rama.

Rikujtojmë se Mamica është motra e vogël e Skëndërbeut.

Edi Rama: Kush mund ta vërë në dyshim arsyen se përse është këtu Mamica, kjo është diçka që ka nisur që në kohën e Skënderbeut. Ka një arsye por përtej shakasë që është më shumë se gjysma e të vërtetës, edhe Elisa vjen nga një rrugë tjetër.

ARTIKUJ TË NGJASHËM

Lajme
Habit Edi Rama: Lajmi i fundit është që unë kam bërë botox

Kosovë
Dy të rinj valëvisin flamurin shqiptar në Mitrovicë, arrestohen nga policia

Botë
Anijet luftarake ruse “dalin për të pritur” destrojerët amerikanë në Detin e Zi
PËRGJIGJU
Koment:
Emri:*
Email:*
Ruaj emrin tim dhe e-mailin në këtë shfletues për herën tjetër që komentoj.

Lajmet e fundit

Habit Edi Rama: Lajmi i fundit është që unë kam bërë…
14:08 / 16.04.2021

E quajti “Skënderbe”, Rama i kthen lavdet Elisa Spiropalit: Mamica e…
12:42 / 16.04.2021

A duhet Liverpooli të bëjë ndryshime të mëdha këtë verë: Nga…
12:36 / 16.04.2021

Sergio Ramos drejt largimit nga Real Madridi: Zbulohet biseda e tij…
12:34 / 16.04.2021

Solskjaer: Roma klub me histori, mezi po e presim sfidën gjysmëfinale
12:29 / 16.04.2021

Haaland me kërkesa marramendëse për pagë, Barcelona dhe Real Madridi distancohen…
12:28 / 16.04.2021

“Nëse fitojmë Ligën e Evropës, nuk më intereson se në cilin…
12:25 / 16.04.2021

InfoShqip Media

Rr.Stole Naumov, Pallati 4, 1000 Shkup/Maqedoni

+389 (77) 643 664

press(at)infoshqip.com

RRETH NESH
InfoShqip.com është portal informativ në gjuhën shqipe i fokusuar kryesisht në mbulimin me lajme dhe informacione nga Maqedonia. Ky portal u themelua më 1 Gusht 2016, me qëllim që të bëhet një medium i besueshëm, i pa-anshëm politikisht, i pavarur dhe duke synuar gjithmonë që me ndershmëri të zhvillojë detyrën e një mediumi të dashur për lexuesin shqiptar.

Edi Rama: Kush mund ta vërë në dyshim arsyen se përse është këtu Mamica, kjo është diçka që ka nisur që në kohën e Skënderbeut. Ka një arsye por përtej shakasë që është më shumë se gjysma e të vërtetës, edhe Elisa vjen nga një rrugë tjetër.Burimi Infoshqip.com

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button