fbpx
AktualitetKurioziteteLajmeShqiperia

E përdhunoi vajzën e minorene dhe pastaj e detyroi të…

E përdhunoi vajzën e minorene dhe pastaj e detyroi të…

Një 26-vjeçar u arrestua pak kohe pasi ishte shpallur në kërkim nën akuzën se kishte kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase të mitur.

Po kështu, ai e ka detyruar të miturën edhe të përdorë lëndë narkotike.
Personi i arrestuar nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 1, është O. M., 26 vjeç.
Ai ishte i shpallur në kërkim për veprat penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me dhunë me të mitur të moshës 14-18 vjeç” dhe “Nxitja për përdorimin e drogës”.
“Dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një shtetase të mitur dhe e ka detyruar atë që të përdorë lëndë narkotike”, tha policia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button