fbpx
AktualitetLajme

E nxjerr rralle ne publik/ Kjo eshte vajza e Inis Gjonit, qenka rritur shume e bere kopje si mamaja

E nxjerr rralle ne publik/ Kjo eshte vajza e Inis Gjonit, qenka rritur shume e bere kopje si mamaja

,
Inis Gjoni eshte nje nder aktoret me te dashura dhe me te preferuara nga nje audience e madhe ne Shqiperi ,gjithashtu nder personazhet me te preferuara nga nje audience e madhe e huaj.
Eshte shume aktive ne rrjetet sociale, ku vecanerisht ne rrjetin social instagram , ne llogarine e saj, ndan foto me miqte, nga jeta e saj private ,rutina e dites dhe profesioni i saj .
Por edhe pse eshte shume aktive ne rrjetet sociale, ne instagram sidomos, Inisin nuk e shohim shpesh me vajzen e saj te vogel, me te del rrallehere ne publik .

0
Kete here, Inisi zgjodhi te ndaje disa foto ku shfaqej sebashku me vajzen e saj, dhe duket kaq bukur. Shohim qe vajza e saj e vogel i ka ngjare shume mamase , kopja e saj qenka.
Inisi gjen kohe shume edhe per vajzen, pasi eshte shume e preokopuar me profesionin e saj si aktore dhe regjizore, ku shpesh merr pjese ne shfaqje teatrale ne Tirane.


Nga nje martese e cila nuk rezultoi aq afatgjate sa pritej, me nje person akoma te panjohur per publikun, erdhi ne jete vajza e Inisit.
Qenka bere nje zonjushe e vertete. Kujtojme gjithashtu qe Inis Gjoni mbetet nje nder aktoret dhe regjizoret me te dashura dhe me te pelqyera nga nje publik i gjere ne Shqiperi, gjithashtu nder vajzat me te komentuara nga media roze.

Burimi/onanews

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button