fbpx
KurioziteteLajme

E lanë vetëm me qenin, raportohet se djali 3 vjeç dha shpirt: E kishte bërë nuk njihej

Azis Ahmed, tre vjeç, dha shpirt pasi dy qenë pitbull të një komshiu ia mo rën je tën. Edhe nëna e djalit u lë ndua. Ngjarja ndodhi në shtëpunë e tyre në Carteret, New Jersey, të marten.

Dy qentë Logan (majtas) dhe Rocky (djathtas), ishin përgjegjës për vogëlushin që dha shpirt.

Burimi: santeplusmag/ Marrë nga Gazeta Korrekte

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button