fbpx
KurioziteteLajme

E infektuar me Covid-19 dhe në pritje të ëmbël, Almeda Abazi tregon si ndihet (FOTO)

E infektuar me Covid-19 dhe në pritje të ëmbël, Almeda Abazi tregon si ndihet (FOTO)

Aktorja me origjinë shqiptare Almeda Abazi është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë.

 

Ndërsa ndodhet në muajt e fundit të shtatzanisë, Almeda dhe bashkëshorti i saj Tolgahan janë infektuar me koronavirus.

 

Së fundmi aktorja ka postuar një foto në Instastory ku shfaqet duke marrë rreze dielli dhe ajër të pastër në natyrë, ndërsa thotë se ndihet pak më mirë dhe falenderon ndjekësit që e kanë pyetur për gjendjen shëndetësore.

 

“Më në fund ndjehem pak më mirë sot, faleminderit të gjithë që keni pyetur”, ka shkruar Almeda krahas fotos.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button