fbpx
AktualitetLajme

E FUNDIT/ Aksident në aksin Korçë-Pogradec, makina përplas 65-vjeçarin me biçikletë

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Korçë-Pogradec në vendin e quajtur Bulgarec.

Mësohet se një automjet ka përplasur një person që ka qenë duke udhëtuar me biçikletë.

Ai është transportuar me urgjencë në spitalin rajonal të Korçës. Ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësorë.

Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të sqaruar rrethanat e plota të saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button