fbpx
Show-BizShqiperia

E frίkshme! Shpulla e Kejvinës ndaj Luizit publikohet në rrjet, sonte pritet që produksioni të reagojë

Ditën e sotme është publikuar në rrjet momenti kur modelja Kejvina Kthella ka gjuajtur me shpullë gjatë spektaklit ” Prime” banorin tjetër të shtëpisë, Luiz Ejllin. Pamjet më poshtë.

Në videon e publikuar shihet teksa Kejvina është duke i bërtitur Luizit dhe në një moment ajo çohet dhe godet me shpullë këngëtarin.

Pamjet e transmetuara janë mjaft të rëηda dhe mbrëmjen e sotme pritet një vendim nga produksioni.

Ndërkohë, ditën e djeshme modelja është bërë sërish protagoniste ku në asnjë moment nuk ka shprehur pendim për shpullën e dhënë Luizit, madje-madje ajo tha ” ai meriton nga një shpullë çdo mëngjes”.

Sikur të mos mjaftonin debatet, shpulla e Kejvinës ndaj Luizit, dje u bë virale një bisedë ku Amosi përshkruante si do ta dënonte ai Luizin.

AMA i tërhoqi vëmendje Top Channel duke i ndaluar që në televizion të transmetohen emisione që nxisin ose justifikojnë dhυnë.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button