fbpx
Lajme

“Dy vdekje në Shqipëri pas marrjes së vaksinës kineze”, flet Silva Bino

Një 74-vjeçare nga Berati ka humbur jetën një ditë pasi mori vaskinën kineze Sinovac. Sipas ekspertëve, e moshuara që vuante nga hipertensioni, pësoi trombozë.

Ndërsa një 88-vjeçar nga Tirana humbi jetën dy ditë pas vaksinës kineze. Ai mësohet se pati probleme me mushkërinë dhe pamjaftueshmëri me frymëmarrjen.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button