fbpx
AktualitetKurioziteteLajme

Dy aktoret shqiptare pushtojnë skenën ndërkombëtare, të dielën shfaqet serial i tyre në HBO

Dy aktoret shqiptare pushtojnë skenën ndërkombëtare, të dielën shfaqet serial i tyre në HBO

Dy aktoret nga Kosova, May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj në serial janë bërë pjesë e serialit ndërkombëtar “Welcome to Utmark”, i cili do ta ketë premierën këtë të diele në HBO.
Këtë lajm të mirë e ka ndarë Adrian Berisha.
“Një tjetër lajm i mirë
Aktoret May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj në serial ndërkombëtar, premiera në HBO.
Maylinda dhe Rozafa e kanë dëshmu vetën si aktore në filmat vendor, por të qenit pjesë e një seriali ndërkombëtar, premiera e secilit do të jetë këtë të dielë ne HBO, është një lajm i mrekullueshëm për të gjithë ne”, ka shkruar Berisha.
Postimi i plotë i tij:
Nje tjeter lajm i mire
Aktoret May-Linda Kosumovic e Rozafa Çelaj ne serial nderkombetar, premiera ne HBO.

Maylinda dhe Rozafa e kane deshmu veten si aktore ne filmat vendor, por te qenit pjese e nje seriali nderkombetar, premiera e secilit do te jete kete te diele ne HBO, eshte nje lajm i mrekullueshem per te gjithe ne.
Shoqet tona i pergezoj per kete arritje dhe ju uroj nje rrugetim te gjate dhe te suksesshem edhe jashte Kosoves.
Prishtina eshte krenare me ju dhe ju jemi mirenjohes gjithmone.
Seria ‘Ëelcome to Utmark’ ne te cilin luajne dy aktoret tona, eshte shkruar nga skenaristi danez Kim Fupz Aakeson dhe eshte nje seri tete pjeseshe.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button