fbpx
KurioziteteLajme

Djali i kengetares qenka rritur ka shume,kujt mendoni i ka ngjare ?/ Ja foto te vogelushit te Ciljeta Xhilages

Djali i kengetares qenka rritur ka shume,kujt mendoni i ka ngjare ?/ Ja foto te vogelushit te Ciljeta Xhilages
Ciljeta eshte nje prej kengetareve me te famshme dhe me ne ze ne trojet shqiptare dhe me tej. Karriera e saj eshte shume e perfolur ne mediet shqiptare qysh me heret.
Zeri i saj i vecant ka bere qe ajo sot te kete me mijera fansa te cilet e mbeshtesin psr cdo projekt te saj te ri. Por Ciljeta vite me pare ka pasur nje marrdhenie dashurore e cila nuk perfundoj ashtu sic ajo e priste.
Nga kjo marrdhenie dashurore ka ardhur ne jete djali i saj Alehandro i cili qenka rritur kaq shume dhe eshte kopja e se emes. Ngjashmeria e tij me mamane eshte kaq shume e dukshme duke nisur qe nga buzeqeshja dhe deri te tiparet e fytyres.


Nuk mund ta besojme sesa shume ngjan me te emen djali i saj Alehandro. Ciljeta pohon se djali i saj ka marrdhenie te vazhdueshme me te atin dhe eshte shume i lidhur mbas tij dhe pse ai jeton ne Itali.


Nuk duhet te harrojme se nga ana theter Ciljeta eshte nje mama shume e zonj e cila ja ka dale mbane e vetme per te rritur te birin e saj. Gjithmone Ciljeta ka qene nje femer e suksesshme ne karriere.


Prej vitesh ajo ehte perfolur per marredhenin e saj me futbollistin shqiptar, portjerin e Partizanit. Ne menyre indirekte ajo e pohon marrdhenien me te dhe eshte shume e lumtur me jeten e saj te kompletuar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button