fbpx
KurioziteteLajme

Divjakë/ Makina përplaset me pishat, Trupi i vajzës së pajetë bllokohet në automjet, i plagosur dhe 23 vjeçari nga Vlora

Divjakë/ Makina përplaset me pishat, Trupi i vajzës së pajetë bllokohet në automjet, i plagosur dhe 23 vjeçari nga Vlora

Një aksident me pasojë v dekjen ka ndodhur në parkun e Divjakës gjatë ditës së sotme. Një makinë tip Audi ka dalë nga rruga duke u përplasur me pishat. Burime për Top Channel bëjnë me dije se në aksident janë plagosur edhe 2 persona, të cilët ndodhen në spital.
Ndërsa v iktima është identifikuar si Elsa Meci, trupi i së cilës është bllokuar në automjet dhe pritet të nxirret nga forcat zjarrfikëse. Mësohet se ajo ishte e fejuara e njërit prej të plagosurve. Personat e plagosur janë identifikuar si Vilson Hoxha nga Elbasani dhe Daniel Doda nga Vlora, 23 vjeç.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button