fbpx
BotaKurioziteteLajme

Detaje nga kokaina në Durrës

Detaje nga kokaina në Durrës, babai i Arbër Çekajt hapi firmë tjetër eksporti nga Ekuadori

Babai i Arbër Çekajt ka vijuar aktivitetin e eksportit nga Amerika Latine edhe pasi i biri u kap me 613 kokainë në firmën e vet.
Sipas Balkanweb firma e eksportit nga Ekuadori është hapur në po të njëtat ambiente në Maminas ku u kap dhe 3 vite më parë sasia prej 613 kg kokainë.
Ndryshe nga kompania ”Arbi Garden”, kësaj radhe i ati e ka quajtur ”Ecoalmax” dhe kësaj radhe në po një konteiner me banane nga Ekuadori iu kapën në Portin e Durrësit 49 kg kokainë.

Burimi/Hapur.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button