fbpx
AktualitetLajmeShow-Biz

Deputetja shqiptare gati t’i thotë “PO” partnerit 20 vite më të ri

Gjërat po bëhen serioze, deputetja shqiptare gati t’i thotë “PO” partnerit 20 vite më të ri
Aktorja Adriana Matoshi, njëherësh deputete në Kuvendin e Kosovës po shijon prej muajsh lidhjen e dashurisë me futbollistin, Keith Groeneveld. 41 vjeçarja është vënë në qendër të kritikave për shkak të diferencës së madhe në moshë që ka me futbollistin.
Mirëpo, paragjykimet nuk e kanë ndalur dyshen ta shijojnë në maksimum lidhjen e tyre. Për më tepër, gjërat mes tyre mund të jenë bërë zyrtare. Kjo është bërë e ditur nga vetë Adriana dhe Keith pasi ky i fundit i ka komentuar në një fotografi në Instagram.
Ai ka shkruar emojin e një unazë, duke i propozuar kështu publikisht ndërkohë që Adriana ia ka kthyer: “Po”.  Adriana ka treguar më parë se si është njohur me Keith. “Ai njihte shoqen time dhe i kishte thënë për mua. Ne dolëm sepse ajo na shtyu të takoheshim dhe për shumë kohë shëtisnim bashkë dhe u njohëm.
Aty kuptova sa i pjekur ishte Keith, por nuk pati asgjë më shumë. Pastaj kuptuam që ndjenim për njëri-tjetrin. Unë jam shumë e lumtur dhe për sa kohë do vazhdojë të ketë dashuri, kjo lidhje do të zgjasë. Por nuk shkoj larg me mendimet për të ardhmen pasi po shijoj momentin.”, u shpreh pak kohë më parë Matoshi. /abcnews.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button