fbpx
KosovaLajmePolitika

Deputetja që mbahet si gruaja me të pasmet më të bukura habit me fotot në qytetin shqiptar

Duda Balje edhe në zgjedhjet e 14 shkurtit arriti të sigurojë ulësen në Kuvendin e Kosovës.

Përfaqësuesja e Inionit Socialdemokrat ka treguar se ditë më parë edhe është kër cë nua, gjë të cilën ua ka adresuar edhe organeve kompetente.

Duda nuk pëlqehet vetëm si deputete por edhe në fizionomi si nj grua mjaft tërheqëse dhe e bukur.


Së fundmi, ajo është shfaqur veshur me komplete serioza të ngushta të cilat ia kanë vizatuar për mrekulli linjat trupore. Eh,po deputete të tilla rrallë shohim.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button