fbpx
Lajme

FOTO/ Deputeti i Edi Ramës “lë nam” me aktoren bukuroshe Eliona Pitarka/ Ndodhi ajo që s’pritej….

Deputeti i Edi Ramës “lë nam” me aktoren bukuroshe Eliona Pitarka/ Ndodhi ajo që s’pritej….

Deputeti i Edi Ramës “lë nam” me aktoren bukuroshe Eliona Pitarka/ Ndodhi ajo që s’pritej….

Politikani Damian Gjiknuri kërkon që të shtojë ndjekësit në instagram duke marrë pjesë në G iv eaw ay që po zhvillon bukuroshja Eliona Pitarka.

Deri më sot në Shqipëri është hera e parë që një gjë e tillë bëhet nga një politikan. Mani për të pasur sa më shumë ndjekës në rrjetet sociale ka përfshirë edhe Gjiknurin, shkruan Kryefjala.com.

Ajo e ka h equr nga lista e ndj ekesve.

Eliona Pitarka | Bota Press

Eliona Pitarka publikon foto me bikini - Albspirit

Rrëfehet Live aktorja superseksi e 'Duplex': Ai do më vrasë! Puthjen e parë e kam dhënë… - Gazeta Mapo

I reveal to you the key to my happiness', Eliona Pitarka delivers the most beautiful message you will read today

E lagur e me këmbët hapur buzë detit, aktorja e humorit provokon ndjekësit me fotot e nxehta – Dosja AL

Uouuu! S'mbahet më Eliona Pitarka, zhvishet dhe i tregon të gjitha sheshit… | Bota Press

eliona-pitarka-2 - JavaNews.al

Një kapitene seksi si Eliona Pitarka | Gazeta Direkt

 

E kritikoi për takat në plazh, Eliona Pitarka lë “me gisht në gojë” komentuesin – ArkivaNews

S'përmbahet Eliona Pitarka, më joshëse se kurrë… buzë detit (FOTO) – Dosja AL

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button