fbpx
BotaKurioziteteLajme

Denaj: Do të japim 5 mijë euro grant për çdo emigrant që hap biznes në Shqipëri

 

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, u shpreh sot se me  planin e saj Partia Socialiste synon mbështetje edhe më të madhe për biznesin.

Denaj gjatë komunikimit ku ishte i pranishëm edhe kryeministri Edi Rama, ministrja tha se do të jepen 5 mijë euro grant për çdo emigrant të kthyer që hap biznes në Shqipëri.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button