fbpx
KurioziteteLajmeShow-Biz

Delinda Disha befason para femijeve :Burri nuk me zhvesh më, ka filluar të më….

Delinda Disha befason para femijeve :Burri nuk me zhvesh më, ka filluar të më….

E ftuara e parë e sezonit të katërt të spektaklit “Në kurthin e Piter Pan” ishte aktorja e humorit Delinda Disha, e cila nuk i shpëtoi pyetjeve “pikante”, që zgjodhi t’i përgjigjej me humor.

“Mua mami më ka thënë që burri jot është stilist të Klani. Po ai të vesh, edhe të zhvesh?”, e pyeti një nga fëmijët.

“Shiko zemra ime, unë bashkëshortin tim e kam njohur duke më veshur dhe duke më zhveshur në skenë, sepse ai është kostumograf.

Po tani ka bërë pak ftohtë dhe vetëm më vesh, nuk më zhvesh”, u përgjigj Delinda.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button