fbpx
KurioziteteLajmeShow-Biz

Del videoja e plotë/ Antonela e Atdheu paska dhuruar pamje me pullë të kuqe, puthje dhe fërkime në….

Del videoja e plotë/ Antonela e Atdheu paska dhuruar pamje me pullë të kuqe, puthje dhe fërkime në….
Takimi i Antonelës dhe Atdheun ka qenë plot surpriza. Pas masazhit, të dy kanë shijuar qëndrimin me njëri-tjetrin në xhakuzi teksa bisedonin me njëri-tjetrin.

Atdheu dhe Antonela arratisen së bashku jashtë Shqipërisë

Antonela: Ka ardhur një Atdhe i ri. Atdhe: Më bëhet qejfi. Antonela: Do të më dehësh sot?

Atdhe: Pse de hesh ti? Antonela: Po sillesh shumë mirë. Je gjithmonë tek njerëzit që ja vlejnë? Me mu nuk ke qenë gentleman.

Atdhe: Është takimi i parë. Antonela: Nuk di si të të falenderoj për këto takime. Nuk di si të qëndroj serioze me ty.

Atdhe: Ndihem shumë keq se më duket se po tallesh me mua. Antonela: Jo, ti po qesh me mua.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button