fbpx
LajmeShqiperia

Çfarë po ndodh në Tiranë? Policia aksion te Liqeni i Thatë, disa të shoqëruar

Një aksion i befasishëm po zhvillohet në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë.

Mësohet se policia ka zbarkuar aty në kuadër të goditjes së një grupi të shpërndarjes së lëndëve narkotike në këtë zonë.

Sipas informacioneve deri tani janë shoqëruar disa persona që kanë lidhje me trafikun e lëndëve narkotike si dhe me shitjen.

Operacioni ndërkohë po vijon dhe pritet një njoftim zyrtar nga autoritetet.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button