fbpx
Lajme

Befasuese/ Ledjana shkruan me të dashurin, Duro zemer per’puthen është lojë dhe..

Befasuese/ Ledjana shkruan me të dashurin, Duro zemer per’puthen është lojë dhe..
Ishte përfolur se Ledjana ka një lidhje jashtë “Për’puthen” me një person që ndodhet në bu/ rg, jashtë Shqipërisë.Ledjana kishte përgënjeshtruar këtë lajm, duke deklaruar se është beqare.Por, së fundmi, mediat në Shqipëri kanë publikuar një bisede për të cilën thonë se është ndërmjet Ledianës dhe të dashurit të saj.
“Të lutem më jep pak kohë dashuri, vetëm deri të marr edhe pak para e jetojmë të lumtur. Zemra ime përgjithmonë Ledjana yte”, thuhet në mesazhin të cilin raportohet se e ka dërguar Ledjana.
Tutje, bashkëbiseduesi ia kthen asaj se ka dyshime se me të vërtetë është e dashuruar në Mevlanin.”Jo të them sa më parë më nxiirr nga këtu se dua të jem me ty, se më duket që me të vërtetë don Mevlanin tani”, thotë ai.
“Çfarë thua o zemër duro të lutem se të gjitha janë lojë në Përputhen. Se shef dot që të gjithë më shohin që vetëm shtirem se s’më dalin lot për Mevlanin o drita ime, shkruan Ledjana.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button