fbpx
KurioziteteLajmePolitika

Basha boton për herë të parë një libër me titull ‘Misioni im’, brenda ka një mesazh për shqiptarët.

Basha boton për herë të parë një libër me titull ‘Misioni im’, brenda ka një mesazh për shqiptarët.
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka botuar një libër me titull “Misioni im”.
Ashtu siç shkruhet, përmes këtij libri, Basha u bën një ftesë publike të gjithë shqiptarëve që ta votojnë për kryeministër.
Në kopertinë shihet një foto e kryedemokratit dhe titulli i librit më shkronja të kuqe “Misioni im”. Çmimi i librit në treg do të jetë 10 mijë lekë të vjetra.
Në këtë libër, Basha rrëfen në vetën e parë të gjitha ngjarjet gjatë karrierës së tij politike, si i ka përjetuar që nga viti 1992 dhe betejën opozitare të viteve të fundit.
Sipas informacioneve, ai do ta prezantojë librin gjatë ditës së sotme.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button