fbpx
DiasporaLajmeShow-Biz

Arbenita e Feros shtatëzëna më e nxehtë që e keni parë

Arbenita e Feros shtatëzëna më e nxehtë që e keni parë
Disa herë u tha se ata u ndanë, por jo, çifti janë bashkë dhe më mirë se kurrë, madje së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.
Ani pse shtatëzëne, bukuroshja po vazhdon të publikoj foto të nxehta, madje më të bukura se kurrë./Kosovarja/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button